õlivahetus
Uudised
SPORTLAND KÕRVEMAA NELIKÜRITUS SAI ILUSA AVALÖÖGI.
07.02.2009

7. veebruaril sõidetud Sportland Kõrvemaa Suusamaratonil tulid võitjateks Alari Remmelg ja Elisabeth Juudas.

Sportlikust päevast võttis osa ligi 600 suusasõpra.

7. veebruaril Kõrvemaa Suusa- ja Matkakeskuses suurepärastes lumeoludes meeleolukalt möödunud sportlik päev algas Haribo lastevõistlustega, kus nautis suusa- ja kelgurõõme sadakond last, kes kõik said hea sõidu eest toredad auhinnad ja diplomi. Lapsed said palju uusi teadmisi ka populaarseks osutunud RMK looduskoolis.

Kell 12.30 startinud põhisõidu, 38 km distantsi võitjaks tuli Crafti esindaja Alari Remmelg, kellele jäi napilt alla Risto Roonet (Craft). Kolmanda koha võitis Karel Viigipuu Elva Suusaklubist. Naiste konkurentsis tuli Sportland Kõrvemaa Suusamaratoni võitjaks Elisabeth Juudas, järgnesid Signe Parm ja Jaanika Vilde.

Lisaks põhidistantsile sõitis pea paarsada harrastajat ka 19 km pikkusel rajal, kus paremusjärjestust ei selgitatud. Küll said kõik lõpetajad kirja distantsi läbimise aja.

Suusamaraton avas Sportland Kõrvemaa Nelikürituse kolmanda hooaja. Igale maitsele positiivseid sportlikke emotsioone pakkuv tervisespordiürituste sari jätkub juba 25. aprillil, kui toimub Kõrvemaa Nelikürituse teine osavõistlus Sportland Kõrvemaa Kevadjooks, kuhu oodatakse kõiki tervisespordisõpru.